Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

тинејџери

МЛАДИТЕ ПРАШУВААТ

Кој може да ми биде пример?

Оној што е добар пример може да ти помогне да избегнеш проблеми, да си ги постигнеш целите и да успееш во животот. Но, кој би можел да ти биде добар пример?