Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Што велат некои млади

Сексуално вознемирување

Сексуално вознемирување

Пет млади луѓе објаснуваат што е сексуално вознемирување и зошто не треба да го толерираш.