Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

ПОУЧНИ АНИМАЦИИ

Спротивстави се на притисокот од врсниците!

Спротивстави се на притисокот од врсниците!

Дознај што ќе ти помогне да не се поведуваш по другите, туку да мислиш со своја глава.