Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

ПОУЧНИ АНИМАЦИИ

Победи ги насилниците без тупаници

Победи ги насилниците без тупаници

Дознај зошто некои деца ги малтретираат другите и што можеш да направиш ако тоа ти се случува и тебе.