Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

ПОУЧНИ АНИМАЦИИ

Технологијата и ти — кој кого контролира?

Технологијата и ти — кој кого контролира?

Лесно можеш да станеш зависник од технологија. Научи како ти да ја контролираш неа наместо таа тебе.