Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Основни податоци за Девствени Острови (Британија)

  • Жители: 30.659
  • Јеховини сведоци: 256
  • Собранија: 4
  • Однос меѓу Јеховини сведоци и жители: 1 на 120