Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Основни податоци за Тринидад и Тобаго

  • Жители: 1.360.088
  • Јеховини сведоци: 9.810
  • Собранија: 126
  • Однос меѓу Јеховини сведоци и жители: 1 на 139