Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Основни податоци за Антигва и Барбуда

  • Жители: 92.740
  • Јеховини сведоци: 489
  • Собранија: 7
  • Однос меѓу Јеховини сведоци и жители: 1 на 190