Prejsť na článok

Prejsť na vedľajšiu ponuku

Prejsť na obsah

Program regionálneho zjazdu 2017

Informácie pre účastníkov

Informácie pre účastníkov

MIMORIADNE SCHÔDZKY

SLUŽBA V BÉTELI Pokrstených zvestovateľov vo veku do 35 rokov, ktorí majú záujem o službu v Bételi, pozývame na schôdzku pre uchádzačov o službu v Bételi, ktorá sa bude konať v nedeľu popoludní. O mieste a presnom čase konania sa dozviete z oznamov.

INFORMÁCIE PRE ÚČASTNÍKOV

DARY Zabezpečenie dostatku vhodných miest na sedenie, videotechniky a mnohých ďalších služieb stojí nemalé finančné prostriedky, no prispieva k tomu, aby návšteva zjazdu bola príjemným zážitkom a pomohla nám priblížiť sa k Jehovovi. Našimi dobrovoľnými darmi pomáhame hradiť tieto náklady a podporujeme celosvetové dielo. V celom zariadení sú rozmiestnené zreteľne označené schránky na dary. Vedúci zbor si všetky vaše dary veľmi cení a chce vám poďakovať za štedrú podporu záujmov Kráľovstva.

DOBROVOĽNÁ SLUŽBA Ak sa chcete zapojiť do dobrovoľnej služby a pomôcť na zjazde pri nejakej práci, prihláste sa v oddelení s názvom Informačné oddelenie a dobrovoľná služba.

KRST Ak sa neoznámi inak, uchádzači o krst budú mať miesta vyhradené na mieste pred pódiom. Mali by sa tam usadiť v sobotu doobeda ešte pred začiatkom prednášky ku krstu. Každý by si mal priniesť uterák a slušné plavky.

MIESTA NA SEDENIE Prosíme vás, buďte k druhým ohľaduplní. Pamätajte na to, že miesta možno rezervovať len pre členov najbližšej rodiny, tých, ktorí prišli s vami autom, žijú s vami v jednej domácnosti alebo s ktorými v súčasnosti študujete Bibliu. Nenechávajte veci na sedadlách, ktoré neobsadzujete.

PRVÁ POMOC Prosíme vás, aby ste pamätali na to, že táto služba je určená LEN PRE NALIEHAVÉ PRÍPADY.

STRATY A NÁLEZY Všetky nájdené veci odovzdajte v oddelení strát a nálezov. Ak ste niečo stratili, choďte do tohto oddelenia a povedzte, čo to bolo. Do tohto oddelenia priveďte aj deti, ktoré sa stratili. Oddelenie však nie je určené na ich stráženie. Dávajte na svoje deti pozor a majte ich pri sebe.

USPORIADATELIA Úlohou usporiadateľov je pomáhať vám. Preto vás prosíme, aby ste s nimi spolupracovali. Dôsledne sa riaďte ich pokynmi pri parkovaní, usmerňovaní pohybu účastníkov, obsadzovaní miest a v iných záležitostiach.

Organizuje vedúci zbor Jehovových svedkov