Prejsť na článok

Informácie o pobočkách a prehliadkach

Srdečne vás pozývame na prehliadku priestorov našich pobočiek a tlačiarní. Zistite si adresy pobočiek a časy prehliadok.

 

Spojené štáty

Rezervácia prehliadky

Je potrebné zarezervovať si prehliadku vopred? Áno. Prosíme všetkých návštevníkov, tak skupiny, ako aj jednotlivcov, aby si prehliadku vopred zarezervovali. Predíde sa tak preplneniu priestorov, vďaka čomu budú mať z prehliadky všetci väčší úžitok.

Je možné zúčastniť sa prehliadky bez rezervácie? Ak si prehliadku nerezervujete vopred, je možné, že ju nebudete môcť absolvovať. Vzhľadom na kapacitu našich priestorov sa prehliadok môže denne zúčastniť len obmedzený počet návštevníkov.

V akom časovom predstihu je potrebné prísť na prehliadku? Odporúčame, aby ste na prehliadku prišli maximálne hodinu vopred. Predíde sa tak preplneniu priestorov.

Ako si môžem zarezervovať prehliadku? Ak vo vašej skupine bude menej ako 20 ľudí, kliknite na „Rezervácia prehliadky – menej ako 20 ľudí“. Ak ste väčšia skupina, kliknite na „Rezervácia prehliadky – viac ako 20 ľudí“.

Môžem zmeniť alebo zrušiť rezerváciu prehliadky? Áno. Kliknite na „Prezerať alebo zmeniť rezervácie“.

Čo ak v čase, ktorý mi vyhovuje, nie je už žiadny voľný termín? Priebežne si pozerajte túto stránku, či sa niektorý termín neuvoľnil.

Rezervácia prehliadky – menej ako 20 ľudí

Rezervácia prehliadky – viac ako 20 ľudí

Prezerať alebo zmeniť rezervácie

Prehliadky

Warwick

1 Kings Dr.

TUXEDO PARK NY 10987

SPOJENÉ ŠTÁTY

+1 845-524-3000

Nájsť na mape

Prehliadky

Prehliadka výstav bez sprievodcu

  1. Biblia a Božie meno. Táto výstava je zameraná na vzácne preklady Biblie a na to, ako sa v Písmach zachovalo Božie meno aj napriek snahám odstrániť ho. V jednej časti výstavy uvidíte rôzne unikátne Biblie a historické exponáty súvisiace s Bibliou.

  2. Ľud pre Jehovovo meno. Táto výstava zachytáva históriu Jehovových svedkov pomocou obrazového materiálu, historických predmetov a zaznamenaných vyjadrení očitých svedkov. Uvidíte, ako Jehova postupne viedol, učil a organizoval svoj ľud, aby sa vykonala jeho vôľa.

  3. Pracovníci svetového ústredia – ľudia so živou vierou. Táto interaktívna výstava informuje o práci jednotlivých výborov vedúceho zboru. Dozviete sa tiež, ako tieto výbory pomáhajú Jehovovým svedkom pri uplatňovaní biblických pokynov o spoločných zhromaždeniach, o robení učeníkov, o prijímaní duchovného pokrmu a o tom, ako spolu nažívať v láske.

Prehliadka so sprievodcom

Počas tejto prehliadky uvidíte niektoré priestory v budove administratívy a služieb, ktorá sa nachádza v našom areáli vo Warwicku.

Stiahnuť sprievodcu pobočkou

Patterson

100 Watchtower Dr. (2891 Route 22)

PATTERSON NY 12563

SPOJENÉ ŠTÁTY

+1 845-306-1000

Nájsť na mape

Charakteristika

Vytvárajú sa tu ilustrácie pre naše publikácie i audio a videonahrávky. Prehliadka vám priblíži aj biblické školy, ktoré sa tu konajú.

Stiahnuť sprievodcu pobočkou

Wallkill

900 Red Mills Rd.

WALLKILL NY 12589

SPOJENÉ ŠTÁTY

+1 845-744-6000

Nájsť na mape

Charakteristika

Ročne sa tu vytlačí vyše 25 miliónov kusov biblickej literatúry. Odtiaľto sa expeduje literatúra vo vyše 360 jazykoch určená pre pobočky na celom svete, ako aj pre vyše 15 000 zborov Jehovových svedkov v Spojených štátoch, Kanade a Karibiku.

Stiahnuť sprievodcu pobočkou