Prejsť na článok

Informácie o pobočkách a prehliadkach

Srdečne vás pozývame na prehliadku priestorov našich pobočiek a tlačiarní. Zistite si adresy pobočiek a časy prehliadok.

 

Južná Afrika

Rezervácia prehliadky

Je potrebné si prehliadku zarezervovať vopred? Áno. Prosíme všetkých, ktorí chcú našu pobočku navštíviť, tak jednotlivcov, ako aj malé skupiny, aby si prehliadku zarezervovali s dostatočným predstihom. Predíde sa tak tomu, že by na prehliadku prišlo príliš veľa ľudí naraz, čo by mohlo narušiť príjemný zážitok z návštevy nášho Bételu. Prehliadku si rezervujte aspoň týždeň vopred. V prípade prehliadky počas štátnych sviatkov je rezerváciu potrebné urobiť s väčším časovým predstihom.

Je možné zúčastniť sa prehliadky bez rezervácie? Ak si prehliadku nezarezervujete vopred, je možné, že ju nebudete môcť absolvovať. Z kapacitných dôvodov sa za jeden deň môže prehliadky zúčastniť len obmedzený počet účastníkov.

V akom časovom predstihu je potrebné prísť na prehliadku? Vzhľadom na kapacitu parkovísk a vstupných priestorov príďte na prehliadku maximálne hodinu vopred.

Ako si zarezervovať prehliadku? Prehliadku si môžete zarezervovať telefonicky alebo e-mailom.

Telefónne číslo: +27 11-761-1002

E-mail: InboxBTHLTours.ZA@jw.org

Prehliadky

1 Robert Broom Drive East

Rangeview

KRUGERSDORP

1739

JUŽNÁ AFRIKA

Nájsť na mape

pondelok až piatok

od 8.00 do 11.00 a od 13.00 do 16.00

dĺžka prehliadky: približne 2 hodiny

Centrum pre návštevníkov:

Prehliadka sa začína v priestoroch Bételu, kde si môžete pozrieť úvodné video. V priebehu prehliadky si budete môcť pozrieť ďalšie videá, ktoré ponúkajú pohľad do zákulisia práce v Bételi, a vysvetľujú, ako táto práca podporuje pravé uctievanie. Pre najmenších návštevníkov máme pripravený detský kútik s názvom Staň sa Jehovovým priateľom, kde sa môžu vyfotografovať s postavičkami Kubka a Sofinky.

Centrum pre návštevníkov v tlačiarni č. 2: Môžete si tu pozrieť tri videá o dôležitosti prekladania našich publikácií do miestnych jazykov a o tom, ako sa tieto publikácie tlačia. Je tu aj vyhliadková plošina, ktorá umožňuje pohľad z vtáčej perspektívy na naše ofsetové tlačiarenské stroje v plnej prevádzke. Najzaujímavejšou časťou tejto prehliadky je historická expozícia o používaní Božieho mena v prekladoch Biblie do niektorých miestnych jazykov.

Centrum pre návštevníkov v tlačiarni č. 3: Z vyhliadkovej plošiny si môžete pozrieť priestory, v ktorých sa nachádza oddelenie expedície, a na monitoroch tu môžete sledovať, kam sa práve pripravujú zásielky s publikáciami. Môžete si pozrieť aj tri videá o výstavbe sál Kráľovstva, o expedovaní našich publikácií a o výrobe audio a video publikácií.

Parkovacie priestory pre návštevníkov: V týchto priestoroch s parkovou úpravou si budete môcť zjesť obed, ktorý ste si so sebou priniesli. Parkovisko slúži pre autobusy, ale počas štátnych sviatkov tu môžu parkovať všetky vozidlá.

Doprava: Medzi jednotlivými centrami pre návštevníkov vás prepravíme našimi autobusmi.

Charakteristika

Tlačia sa tu knihy, časopisy, brožúry a letáky vo viac ako 150 jazykoch. Z pobočky sa doručujú do zborov v 20 krajinách. Prekladá sa tu Biblia, ako aj biblické publikácie a videá do viac ako 20 jazykov. Regionálne projekčné a stavebné oddelenie v tejto pobočke podporuje výstavbu sál Kráľovstva v 42 afrických krajinách.

Stiahnuť sprievodcu pobočkou