Prejsť na článok

Informácie o pobočkách a prehliadkach

Srdečne vás pozývame na prehliadku priestorov našich pobočiek a tlačiarní. Zistite si adresy pobočiek a časy prehliadok.

 

Francúzsko

Rezervácia prehliadky

Je potrebné si prehliadku zarezervovať vopred? Áno. Je dôležité, aby si všetci, ktorí chcú našu pobočku navštíviť, tak jednotlivci, ako aj malé skupiny, prehliadku zarezervovali s dostatočným predstihom. Vďaka tomu budú mať účastníci z prehliadky väčší úžitok a predíde sa tomu, že by na prehliadky prišlo príliš veľa ľudí naraz. Prehliadku si rezervujte aspoň týždeň vopred. V prípade prehliadky počas štátnych sviatkov je rezerváciu potrebné urobiť s dostatočným časovým predstihom.

Je možné sa zúčastniť prehliadky bez rezervácie? Ak si prehliadku nezarezervujete vopred, je možné, že ju nebudete môcť absolvovať. Z kapacitných dôvodov sa za jeden deň môže prehliadky zúčastniť len obmedzený počet účastníkov.

V akom časovom predstihu je potrebné prísť na prehliadku? Vzhľadom na kapacitu parkovísk a vstupných priestorov odporúčame, aby ste na prehliadku prišli maximálne hodinu vopred.

Ako si zarezervovať prehliadku? Kliknite na „Rezervovať prehliadku“.

Je možné urobiť zmeny v rezervácii prehliadky alebo prehliadku zrušiť? Áno. Kliknite na „Pozrieť alebo zmeniť rezerváciu“.

Čo mám robiť, ak nie je možné urobiť rezerváciu prehliadky v čase, ktorý mi vyhovuje? Skúste sa na stránku vrátiť a zistiť, či niekto medzičasom nezmenil dátum svojej rezervácie, alebo či sa v danom termíne neodhlásil.

Rezervovať prehliadku

Pozrieť alebo zmeniť rezerváciu

Prehliadky

2 rue Saint-Hildevert

27400 LOUVIERS

FRANCÚZSKO

+33 2-32-25-55-55

Nájsť na mape

Charakteristika

Prekladá sa tu biblická literatúra do viacerých jazykov. Dozerá na činnosť Jehovových svedkov vo Francúzsku, na Mauríciu, Seychelách a v zámorských oblastiach patriacich pod Francúzsko (Francúzska Guyana, Guadeloupe, Martinik, Mayotte, Réunion, Saint Pierre a Miquelon, Svätý Bartolomej a Svätý Martin).

Stiahnuť sprievodcu pobočkou