srpski (latinica)
Zašto kod mrava nema „zastoja u saobraćaju“?
https://cms-imgp.jw-cdn.org/img/p/502019461/univ/art/502019461_univ_sqr_xl.jpg
ijwwd članak 20

DA LI JE TO NEKO OSMISLIO?

Zašto kod mrava nema „zastoja u saobraćaju“?

Zašto kod mrava nema „zastoja u saobraćaju“?

Mravi se instinktivno kreću u velikim grupama bez ikakvih problema.