DA LI JE TO NEKO OSMISLIO?
Zašto kod mrava nema „zastoja u saobraćaju“?
Mravi se instinktivno kreću u velikim grupama bez ikakvih problema.


DA LI JE TO NEKO OSMISLIO?
DA LI JE TO NEKO OSMISLIO?
Mravi se instinktivno kreću u velikim grupama bez ikakvih problema.