Пређи на садржај

Пређи на помоћни мени

Јеховини сведоци

српски

Основни подаци — Централноафричка Република

  • Број становника: 4 900 000
  • Број Јеховиних сведока: 2 547
  • Број скупштина Јеховиних сведока: 53
  • Број Јеховиних сведока у односу на број становника: 1 према 1 924