Kalo te përmbajtja

Dëshmitarët e Jehovait

Zgjidh gjuhën shqip

VIZATO DHE MËSO

Rahaba​—Një grua me besim

Shkarko këtë fletë dhe mëso si të bësh një vizatim të Rahabës besnike.