Kalo te përmbajtja

Dëshmitarët e Jehovait

Zgjidh gjuhën shqip

Informacion për zyrën dhe vizitat

Të ftojmë përzemërsisht të vizitosh zyrat dhe shtypshkronjat tona. Gjej vendet dhe oraret e vizitave.

 

Republika Domenikane

Autopista San Isidro #100

(Al lado de Coral Mall, Frente a Savica)

SANTO-DOMINGO ESTE

DOMINICAN REPUBLIC

+1 809-595-4007

Vizitat

Nga e hëna deri të premten

8.00 deri 11.00 dhe 13.00 deri 16.00

Zgjat 1 orë

Aktiviteti kryesor

Shih si po ecën vepra e predikimit në Republikën Domenikane dhe mëso për historinë e kësaj vepre në këtë vend.

Shkarko broshurën për vizitat.