Kalo te përmbajtja

Dëshmitarët e Jehovait

Zgjidh gjuhën shqip

Informacion për zyrën dhe vizitat

Të ftojmë përzemërsisht të vizitosh zyrat dhe shtypshkronjat tona. Gjej vendet dhe oraret e vizitave.

 

Kolumbi

Avenida Cundinamarca

Vía a Ecopetrol

FACATATIVÁ, CUN

COLOMBIA

+57 1-891-1530

+57 1-594-8000

Vizitat

Nga e hëna deri të premten

8.00 deri 11.00 dhe 13.00 deri 16.00

Zgjat 1 orë e 30 minuta

Aktiviteti kryesor

Mbikëqyr veprën e arsimimit biblik të Dëshmitarëve të Jehovait në Kolumbi.

Shkarko broshurën për vizitat.