Kalo te përmbajtja

Dëshmitarët e Jehovait

Zgjidh gjuhën shqip

Na kontakto

Jemi të kënaqur të ndihmojmë ata që janë të interesuar për Biblën dhe për veprën tonë mbarëbotërore. Zgjidh një nga mënyrat e mëposhtme për të kontaktuar Dëshmitarët e Jehovait në zonën tënde.

Zvicër

Jehovas Zeugen, Zweigbüro

65617 SELTERS

GERMANY

+43-720-980-235

Orari zyrtar

Nga e hëna deri të premten

8.00 deri 17.00