Kalo te përmbajtja

Dëshmitarët e Jehovait

Zgjidh gjuhën shqip

Na kontakto

Jemi të kënaqur të ndihmojmë ata që janë të interesuar për Biblën dhe për veprën tonë mbarëbotërore. Zgjidh një nga mënyrat e mëposhtme për të kontaktuar Dëshmitarët e Jehovait në zonën tënde.

Venezuelë

Testigos de Jehová de Venezuela

Apartado 20.364

CARACAS DC 1020A

VENEZUELA

+58 244-400-5000

Orari zyrtar

Nga e hëna deri të premten

8.00 deri 17.00