Kalo te përmbajtja

Dëshmitarët e Jehovait

Zgjidh gjuhën shqip

Na kontakto

Jemi të kënaqur të ndihmojmë ata që janë të interesuar për Biblën dhe për veprën tonë mbarëbotërore. Zgjidh një nga mënyrat e mëposhtme për të kontaktuar Dëshmitarët e Jehovait në zonën tënde.

Tongë

Tonga Association of Jehovah’s Witnesses

PO Box 136

NUKU‘ALOFA

TONGA

+676 29801

Orari zyrtar

Nga e hëna deri të premten

8.00 deri 5.00