Kalo te përmbajtja

Dëshmitarët e Jehovait

Zgjidh gjuhën shqip

Na kontakto

Jemi të kënaqur të ndihmojmë ata që janë të interesuar për Biblën dhe për veprën tonë mbarëbotërore. Zgjidh një nga mënyrat e mëposhtme për të kontaktuar Dëshmitarët e Jehovait në zonën tënde.

Suedi

Jehovah’s Witnesses

Scandinavia Branch

Stenhusvej 28

DK-4300 HOLBAEK

DENMARK

+46 589-861-00

Orari zyrtar

Nga e hëna deri të premten

8.00 deri 12.00 dhe 13.00 deri 17.00