Kalo te përmbajtja

Dëshmitarët e Jehovait

Zgjidh gjuhën shqip

Na kontakto

Jemi të kënaqur të ndihmojmë ata që janë të interesuar për Biblën dhe për veprën tonë mbarëbotërore. Zgjidh një nga mënyrat e mëposhtme për të kontaktuar Dëshmitarët e Jehovait në zonën tënde.

Shën-Elenë

Watch Tower Bible and Tract Society

Private Bag X2067

KRUGERSDORP

1740

SOUTH AFRICA

+27 11-​761-​1000

Orari zyrtar

Nga e hëna deri të premten

5.45 deri 14.45 (Shën-Elenë / sipas orës së Grinuiçit)