Kalo te përmbajtja

Dëshmitarët e Jehovait

Zgjidh gjuhën shqip

Na kontakto

Jemi të kënaqur të ndihmojmë ata që janë të interesuar për Biblën dhe për veprën tonë mbarëbotërore. Zgjidh një nga mënyrat e mëposhtme për të kontaktuar Dëshmitarët e Jehovait në zonën tënde.

Republika Çeke

Svědkové Jehovovi

Armády 1306/2b

158 00 Praha 58

CZECH REPUBLIC

+420 283-067111

Orari zyrtar

Nga e hëna deri të premten

8.00 deri 17.00