Kalo te përmbajtja

Dëshmitarët e Jehovait

Zgjidh gjuhën shqip

Na kontakto

Jemi të kënaqur të ndihmojmë ata që janë të interesuar për Biblën dhe për veprën tonë mbarëbotërore. Zgjidh një nga mënyrat e mëposhtme për të kontaktuar Dëshmitarët e Jehovait në zonën tënde.

Palau

Watch Tower Bible and Tract Society

143 Jehovah St

BARRIGADA GU 96913

GUAM

+1 671-​632-​0429

Orari zyrtar

Nga e hëna deri të premten

7.00 deri 16.00 (sipas orës në Palau)