Kalo te përmbajtja

Dëshmitarët e Jehovait

Zgjidh gjuhën shqip

Na kontakto

Jemi të kënaqur të ndihmojmë ata që janë të interesuar për Biblën dhe për veprën tonë mbarëbotërore. Zgjidh një nga mënyrat e mëposhtme për të kontaktuar Dëshmitarët e Jehovait në zonën tënde.

Maltë

International Bible Students Association

IBSA House

Triq il-Waqqafa

MOSTA MST 4486

MALTA

+356 21-419468

Orari zyrtar

Nga e hëna deri të premten

8.00 deri 16.45