Kalo te përmbajtja

Dëshmitarët e Jehovait

Zgjidh gjuhën shqip

Na kontakto

Jemi të kënaqur të ndihmojmë ata që janë të interesuar për Biblën dhe për veprën tonë mbarëbotërore. Zgjidh një nga mënyrat e mëposhtme për të kontaktuar Dëshmitarët e Jehovait në zonën tënde.

Majote

Association Les Témoins de Jéhovah

BP 625

F-27406 LOUVIERS CEDEX

FRANCE

Orari zyrtar

Nga e hëna deri të premten

8.00 deri 12.30 dhe 13.30 deri 17.00