Kalo te përmbajtja

Dëshmitarët e Jehovait

Zgjidh gjuhën shqip

Na kontakto

Jemi të kënaqur të ndihmojmë ata që janë të interesuar për Biblën dhe për veprën tonë mbarëbotërore. Zgjidh një nga mënyrat e mëposhtme për të kontaktuar Dëshmitarët e Jehovait në zonën tënde.

Ishujt Turks e Kajkos

Jehovah’s Witnesses

900 Red Mills Road

WALLKILL NY 12589-3223

UNITED STATES

+1 845-744-6000

Orari zyrtar

Nga e hëna deri të premten

8.00 deri 12.00 dhe 13.00 deri 17.00 (Sipas orës së Evropës Qendrore)