Kalo te përmbajtja

Kalo te përmbajtja

Dëshmitarët e Jehovait

Zgjidh gjuhën shqip

21-27 gusht

EZEKIELI 35-38

21-27 gusht
  • Kënga 149 dhe lutja

  • Komente hyrëse (3 min. ose më pak)

THESARE NGA FJALA E PERËNDISË

STËRVITU PËR SHËRBIMIN

  • Biseda e parë: (2 min. ose më pak) Ps 37:29​—Mësoju të tjerëve të vërtetën.

  • Rivizita: (4 min. ose më pak) Zn 1:28; Is 55:11​—Mësoju të tjerëve të vërtetën.

  • Fjalimi: (6 min. ose më pak) w16.07 31-32​—Tema: Ç’kuptim ka bashkimi i dy shkopinjve?

TË JETOJMË SI TË KRISHTERË