Kalo te përmbajtja

Kalo te përmbajtja

27 shkurt–5 mars

ISAIA 63-66

27 shkurt–5 mars
  • Kënga 19 dhe lutja

  • Komente hyrëse (3 min. ose më pak)

THESARE NGA FJALA E PERËNDISË

STËRVITU PËR SHËRBIMIN

  • Biseda e parë: (2 min. ose më pak) Ef 5:33—Mësoju të tjerëve të vërtetën.

  • Rivizita: (4 min. ose më pak) 1Ti 5:8; Tit 2:4, 5—Mësoju të tjerëve të vërtetën.

  • Fjalim: (6 min. ose më pak) Is 66:23; w06 1/11 30-31 ¶14-17—Tema: Mbledhjet—Një veçori e përhershme e adhurimit tonë.

TË JETOJMË SI TË KRISHTERË