STRAŻNICA (WYDANIE DO STUDIUM) Czerwiec 2020

To wydanie zawiera artykuły do studium w okresie od 3 do 30 sierpnia 2020 roku.

„Niech będzie uświęcone Twoje imię”

Artykuł do studium nr 23: 3-9 sierpnia 2020 roku. Jaka ważna kwestia dotyczy wszystkich inteligentnych stworzeń? Co sprawia, że ma ona tak wielkie znaczenie? Jaką rolę odgrywamy w jej rozstrzygnięciu? Znalezienie odpowiedzi na te i inne powiązane z nimi pytania pomoże nam wzmocnić więź z Jehową.

„Zjednocz moje serce, żeby się bało Twego imienia”

Artykuł do studium nr 24: 10-16 sierpnia 2020 roku. W tym artykule skupimy się na części modlitwy Dawida zapisanej w Psalmie 86:11, 12. Co to znaczy bać się imienia Jehowy? Dlaczego powinniśmy je traktować z szacunkiem i lękiem? I jak bojaźń przed Bogiem może nam pomóc nie ulec pokusie?

„Ja sam będę szukał swoich owiec”

Artykuł do studium nr 25: 17-23 sierpnia 2020 roku. Dlaczego niektóre osoby przez lata wiernie służące Jehowie oddaliły się od zboru? Co o nich myśli Jehowa? Na te pytania odpowiemy w tym artykule. Omówimy też wnioski wynikające z tego, jak w czasach biblijnych Jehowa pomógł trzem swoim sługom, którzy chwilowo się od Niego oddalili.

„Wróćcie do mnie”

Artykuł do studium nr 26: 24-30 sierpnia 2020 roku. Wszystkich, którzy przestali głosić i chodzić na zebrania, Jehowa życzliwie zachęca: „Wróćcie do mnie”. W artykule tym omówimy, jak możemy pomóc takim osobom, żeby skorzystały z tego zaproszenia.