Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски
  • Островот Апатаки (Француска Полинезија) — библиски курс со помош на книгата Што навистина учи Библијата?

Основни податоци за Тахити

  • Жители: 268.207
  • Јеховини сведоци: 3.206
  • Собранија: 46
  • Однос меѓу Јеховини сведоци и жители: 1 на 84