Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Основни податоци за Саба

  • Жители: 1.800
  • Јеховини сведоци: 12
  • Однос меѓу Јеховини сведоци и жители: 1 на 150