Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Основни податоци за Косово

  • Жители: 2.350.000
  • Јеховини сведоци: 257
  • Собранија: 7
  • Однос меѓу Јеховини сведоци и жители: 1 на 9.144