Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Основни податоци за Сент Лусија

  • Жители: 186.383
  • Јеховини сведоци: 778
  • Собранија: 11
  • Однос меѓу Јеховини сведоци и жители: 1 на 240