Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Основни податоци за Девствени Острови (САД)

  • Жители: 106.415
  • Јеховини сведоци: 619
  • Собранија: 10
  • Однос меѓу Јеховини сведоци и жители: 1 на 172