Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Основни податоци за Сент Винсент и Гренадини

  • Жители: 109.645
  • Јеховини сведоци: 345
  • Собранија: 8
  • Однос меѓу Јеховини сведоци и жители: 1 на 318