Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски
  • Дили (Источен Тимор) — нудење на книгата Што навистина учи Библијата?

Основни податоци за Источен Тимор

  • Жители: 1.167.242
  • Јеховини сведоци: 340
  • Собранија: 4
  • Однос меѓу Јеховини сведоци и жители: 1 на 3.433