Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Основни податоци за Тајланд

  • Жители: 68.200.800
  • Јеховини сведоци: 4.574
  • Собранија: 109
  • Однос меѓу Јеховини сведоци и жители: 1 на 14.911