Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Основни податоци за Туркс и Каикос

  • Жители: 34.904
  • Јеховини сведоци: 330
  • Собранија: 6
  • Однос меѓу Јеховини сведоци и жители: 1 на 106