Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Основни податоци за Сен Мартен (хол.)

  • Жители: 39.540
  • Јеховини сведоци: 339
  • Собранија: 5
  • Однос меѓу Јеховини сведоци и жители: 1 на 117