Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Основни податоци за Сао Томе и Принсипе

  • Жители: 195.364
  • Јеховини сведоци: 810
  • Собранија: 11
  • Однос меѓу Јеховини сведоци и жители: 1 на 241