Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски
  • Ла Рока Гуаита (Сан Марино) — нудење на трактатот Кој владее со светот?

Основни податоци за Сан Марино

  • Жители: 33.121
  • Јеховини сведоци: 195
  • Собранија: 2
  • Однос меѓу Јеховини сведоци и жители: 1 на 170