Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Основни податоци за Мадагаскар

  • Жители: 24.915.822
  • Јеховини сведоци: 33.529
  • Собранија: 718
  • Однос меѓу Јеховини сведоци и жители: 1 на 743