Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Основни податоци за Холандија

  • Жители: 17.054.563
  • Јеховини сведоци: 29.839
  • Собранија: 362
  • Однос меѓу Јеховини сведоци и жители: 1 на 572