Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Основни податоци за Малави

  • Жители: 17.885.806
  • Јеховини сведоци: 89.299
  • Собранија: 1.520
  • Однос меѓу Јеховини сведоци и жители: 1 на 200