Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски
  • Та Баут Нгу (Мјанмар) — нудење библиска литература

Основни податоци за Мјанмар

  • Жители: 54.479.161
  • Јеховини сведоци: 4.211
  • Собранија: 76
  • Однос меѓу Јеховини сведоци и жители: 1 на 12.937