Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Основни податоци за Сен Мартен (фр.)

  • Жители: 36.457
  • Јеховини сведоци: 322
  • Собранија: 5
  • Однос меѓу Јеховини сведоци и жители: 1 на 113