Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Основни податоци за Молдавија

  • Жители: 4.052.000
  • Јеховини сведоци: 19.553
  • Собранија: 233
  • Однос меѓу Јеховини сведоци и жители: 1 на 207