Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски
  • Рига (Латвија) — прикажување како се користи интернет-страницата jw.org

Основни податоци за Летонија

  • Жители: 1.939.050
  • Јеховини сведоци: 2.290
  • Собранија: 36
  • Однос меѓу Јеховини сведоци и жители: 1 на 847