Префрли се на текстот

Префрли се на споредното мени

Јеховини сведоци

македонски

Основни податоци за Кајмански Острови

  • Жители: 60.764
  • Јеховини сведоци: 253
  • Собранија: 3
  • Однос меѓу Јеховини сведоци и жители: 1 на 240